Microblading

میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو می باشد.میکروبلیدینگ یکی از روشهای آرایش نیمه دائم ابروهاست.
توسط روش میکروبلیدینگ و با استفاده از رنگهای ارگانیک و گیاهی خطوطی ظریف شبیه به تار موی ابرو در لایه زیرین پوست قرارداده میشود که در جهت رویش موهای ابرو قرار دارد و برا اساس مدل ابروهای مختلف میتوان استایلهای متفاوتی از میکروبلیدینگ را اجرا کرد.
آکادمی دایموند سعی بر این دارد که با توجه به فرم صورت هر شخص حالت ابروهای طبیعی تر را طراحی کند و در واقع با اجرای میکروبلیدینگ میتوان فرم دلخواهی را برای ابرو ایجاد کرد.
ابرو نقش بسیار مهمی در چهره دارد و همچنین ابرو میتواند ظاهر شخص را بسیار جذاب تر نشان دهد و یا برعکس چهره را خشن نشان بدهد.
از آنجایی که فرم صورت هر شخص با دیگری کاملا متفاوت است یک پیگمنتر در ابتدا باید علم شناخت چهره را به خوبی بلد باشد و بر اساس استاندارد های صورت هر شخص طراحی ابروی مناسبی را ایجاد کند و همچنین ایجاد تقارن در صورت نکته بسیار مهمی است.
آکادمی دایموند در ابتدا قرینه سازی چهره هر شخص را بر اساس استاندارد های صورت هر شخص به طور اصولی آموزش میدهد و سپس برای اجرای میکروبلیدینگ بعد از ایجاد تقارن با توجه به رویش موهای ابرو هر شخص استایلهای متفاوتی را برای ایجاد ابرویی طبیعی تر در نظر دارد.

در اکادمی دایموند براوز هر هنرجو بعد از اتمام دوره آموزشی و دریافت سرتیفیکیت آکادمی میتواند با ارسال نمونه کارها برای مستر خود مراحل زیر را طی کند و پیشرفت داشته باشد.آکادمی دایموند با پشتیبانی همیشگی (بدون محدودیت زمانی) طی کردن این مراحل را برای شما آسان تر میکند.

مراحل پیشرفت در آکادمی دایموند

گذراندن دوره های تخصصی در آکادمی دایموند و دریافت سرتیفیکیت آکادمی با ارسال ۱۰ عدد از بهترین کارهای خود طی شش ماه اول بعد از آموزش برای مستر خود و همچنین با تائید خانم سمیرا هاشمی میتوانید لوگوی آرتیست را دریافت کنید.
بعد از دریافت لوگوی آرتیست شما عصوی از آکادمی دایموند براوز خواهید بود و به عنوان آرتیست نام شما و سایت شما در صفحه معرفی اعضای آکادمی درج میشود.
افرادی که لوگوی آرتیست را دریافت میکنند میتوانند در آکادمی پیشرفت داشته باشند و لوگوهایی با درجه بالاتر را دریافت کنند ،برای دریافت لوگوی تاپ آرتیست باید فعالیت زیادی داشت و نمونه کارهای زیاد و زیبایی را به اشتراک بگذارید.

 

برای دریافت لوگو تاپ آرتیست ابتدا باید شما آرتیست آکادمی باشید به مدت شش ماه یا بیشتر و فعالیت زیاد و تمرین سخت و با به اشتراک گذاشتن نمونه کارهای خود در صفحات مجازی میتوانید برای دریافت لوگو تاپ آرتیست اقدام کنید.بعد از گذراندن حداقل شش ماه از دریافت لوگو آرتیست شما میتوانید ۶ عدد از بهترین کارهای خود را برای مستر خود ارسال کنید و با تائید خانم سمیرا هاشمی لوگوی تاپ آرتیست را از آکادمی دریافت کنید.هنرجویانی که لوگوی تاپ آرتیست دریافت میکنند میتوانند فعالیت آموزشی خود را زیر نظر مستر خود شروع کنند و آموزش های آکادمی را ارائه بدهند.
یک تاپ آرتیست اگر قصد پیشرفت داشته باشد با ارائه نمونه کارهای خود و نمونه تدریس های خود میتواند دستیار مستر شود و با شرکت در سه دوره از کلاسهای مستر آکادمی و با تائید خانم سمیرا هاشمی استاد شود.

برای دریافت لوگو مستر حتما باید مراحل آرتیست و تاپ آرتیست شدن را طی کنیدو بعد از گذشت حداقل یکسال از دریافت لوگوی آرتیست و با تائید مستر خود و ارائه نمونه کارهای حرفه ای و تخصصی و همچنین ارائه نمونه کارهای تدریس شده و شرکت در دوره های آکادمی به عنوان دستیار مستر با تائید خانم سمیرا هاشمی میتوانید لوگو مستر را دریافت کنید و به عنوان مستر آکادمی فعالیت داشته باشید ،افرادی که مستر آکادمی هستند توسط آکادمی کلاسهای تخصصی برایشان برگزار می شود ،در هر شهری که فعالیت داشته باشند میتوانند هنرجوهای خود را وارد آکادمی کنند و تحت حمایت خود باعث پیشرفت هنرجوهای خود بشوند.