Micropigmentation

یکی از روش های آرایش دائم یا نیمه دائم میباشد. از دستگاه میکروپیگمنتیشن برای اجرای سایه ابرو،هاشور های ظریف مویی،خط چشم،بن مژه،خط لب و رژ لب می شود استفاده کرد.
کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن ماندگاری بالاتری دارد ،زیرا رنگدانه در لایه درم پوست کاشت می شود و اگر به درستی از دستگاه استفاده شود هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمیکند.
افرادی که مشکلاتی از قبیل کم پشتی ابرو،بیماری هایی مثل آلوپسی دارند و یا در اثر شیمی درمانی موها و مژه های خود را از دست داده اند و یا در اثر اختلال ژنتیکی لب شکری هستند ،با استفاده از این روش میکروپیگمنتیشن میتوانند به ظاهر طبیعی و دلخواه خود دست پیدا کنند.
یک پیگمنتر باید به طور کامل از نحوه استفاده از دستگاه،تنظیم سرعت دستگاه بر اساس نواحی مختلف پوست و همچنین نوع پوست مشتری و زاویه درست استفاده از دستگاه آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند کاری بر مبنای اصول و زیبایی را اجرا کند.
همچنین در مبحث آرایش دائم شناخت پیگمنت پوست مشتری و پیگمنت رنگ مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است.

مراحل پیشرفت در آکادمی دایموند

گذراندن دوره های تخصصی در آکادمی دایموند و دریافت سرتیفیکیت آکادمی با ارسال ۱۰ عدد از بهترین کارهای خود طی شش ماه اول بعد از آموزش برای مستر خود و همچنین با تائید خانم سمیرا هاشمی میتوانید لوگوی آرتیست را دریافت کنید.
بعد از دریافت لوگوی آرتیست شما عصوی از آکادمی دایموند براوز خواهید بود و به عنوان آرتیست نام شما و سایت شما در صفحه معرفی اعضای آکادمی درج میشود.
افرادی که لوگوی آرتیست را دریافت میکنند میتوانند در آکادمی پیشرفت داشته باشند و لوگوهایی با درجه بالاتر را دریافت کنند ،برای دریافت لوگوی تاپ آرتیست باید فعالیت زیادی داشت و نمونه کارهای زیاد و زیبایی را به اشتراک بگذارید.

 

برای دریافت لوگو تاپ آرتیست ابتدا باید شما آرتیست آکادمی باشید به مدت شش ماه یا بیشتر و فعالیت زیاد و تمرین سخت و با به اشتراک گذاشتن نمونه کارهای خود در صفحات مجازی میتوانید برای دریافت لوگو تاپ آرتیست اقدام کنید.بعد از گذراندن حداقل شش ماه از دریافت لوگو آرتیست شما میتوانید ۶ عدد از بهترین کارهای خود را برای مستر خود ارسال کنید و با تائید خانم سمیرا هاشمی لوگوی تاپ آرتیست را از آکادمی دریافت کنید.هنرجویانی که لوگوی تاپ آرتیست دریافت میکنند میتوانند فعالیت آموزشی خود را زیر نظر مستر خود شروع کنند و آموزش های آکادمی را ارائه بدهند.
یک تاپ آرتیست اگر قصد پیشرفت داشته باشد با ارائه نمونه کارهای خود و نمونه تدریس های خود میتواند دستیار مستر شود و با شرکت در سه دوره از کلاسهای مستر آکادمی و با تائید خانم سمیرا هاشمی استاد شود.

برای دریافت لوگو مستر حتما باید مراحل آرتیست و تاپ آرتیست شدن را طی کنیدو بعد از گذشت حداقل یکسال از دریافت لوگوی آرتیست و با تائید مستر خود و ارائه نمونه کارهای حرفه ای و تخصصی و همچنین ارائه نمونه کارهای تدریس شده و شرکت در دوره های آکادمی به عنوان دستیار مستر با تائید خانم سمیرا هاشمی میتوانید لوگو مستر را دریافت کنید و به عنوان مستر آکادمی فعالیت داشته باشید ،افرادی که مستر آکادمی هستند توسط آکادمی کلاسهای تخصصی برایشان برگزار می شود ،در هر شهری که فعالیت داشته باشند میتوانند هنرجوهای خود را وارد آکادمی کنند و تحت حمایت خود باعث پیشرفت هنرجوهای خود بشوند.